Uwaga! Najlepszy Żurek w mieście – Bar Kaprys

Uwaga! Najlepszy Żurek w mieście – Bar Kaprys

Niektóre potrawy po prostu wypada spróbować w górach. Po to, aby poczuć smak tradycji i aromat zwiedzanego miejsca. W Szczyrku ukochaną przez wielu mieszkańców zupą jest niepowtarzalny, mięsny żurek na domowym zakwasie. Gdzie turyści mogą spróbować żurku z prawdziwego zdarzenia? Przeszukaliśmy wszystkie miejsca i specjalnie dla Was odnaleźliśmy żurkowy raj.

 

Bar Kaprys w Szczyrku, gdzie znaleźć?

To w barze Kaprys serwują zupę wychwalaną pozytywnymi opiniami przez wielu turystów. Kaprys znajduje się na ul. Myśliwskiej 55, a więc najbliżej mają do niego osoby korzystające z kolejki linowej na Skrzyczne. Bar ulokowany jest bezpośrednio przy głównej drodze, niedaleko przystanku autobusowego Szczyrk – Skrzyczne i naprzeciwko sklepu Delikatesy Centrum. Aby zagościć w Kaprysie, można zaparkować swój samochód na poboczu, nieopodal baru lub wybrać jeden z kilku, płatnych parkingów w okolicy.

 

Bar Kaprys z zewnątrz
Wejście do Baru Kaprys

 

Żurek jak u mamy – atrakcyjny smak

Nie zawsze to, co przepyszne musi być niedostępne nigdzie indziej, nowoczesne i nieoczywiste. Czasami atrakcyjny smak, który warto spróbować, ukryty jest w daniach ugotowanych z miłością, tradycją i doświadczeniem. Zupa na zakwasie proponowana w barze Kaprys ma swoich stałych smakoszy, bo jak piszą: „to aromatyczny żurek, jak z gór – nie do podrobienia”.

 

Żurek - tradycyjna, polska, sycąca zupa
Mięsny Żurek w barze Kaprys

 

Kaprys, czyli miejsce, do którego się powraca!

miejsca, do których chętnie się wraca i bar Kaprys do takich właśnie należy. Menu to po prostu domowe obiady. Takie, za którymi się tęskni przy dłuższym pobycie w mieście. Tutaj można zjeść dobrze, normalnie i za rozsądne pieniądze, co zdarza się coraz rzadziej w miejscowościach turystycznych.

Danie dostępne dnia 13.12.2022. 

Chcesz się przekonać, czy żurek jest jeszcze w karcie? Koniecznie skontaktuj się z Barem Kaprys.

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *