Arena Zoltar

 

Gdy w Szczyrku pada, dzieci i dorośli zaczynają się nudzić. W końcu to miasteczko, w którym największą atrakcją są góry i związana z nimi aktywność. Jak zaplanować czas, jeśli pogoda nie dopisuje? Mamy dla Was fantastyczną — szaloną propozycję! Arena Zoltar w Bielsku-Białej to centrum rozrywek interaktywnych. Miejsce, w którym liczy się uśmiech, niezapomniane chwile, zdrowa rywalizacja i bezpieczeństwo. 3,2,1…  zaczynamy zabawę!

 

Jak dojechać do Arena Zoltar w Bielsku-Białej?

Zoltar znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Cyniarskiej 11. Najkrótsza droga ze Szczyrku oznacza 16,4 km i około 26 minut jazdy samochodem. Do atrakcyjnego miejsca w okolicach Szczyrku najłatwiej dojechać własnym pojazdem. Jeśli jednak macie inne plany, to pamiętajcie o komunikacji Beskidzkiej. Z każdego szczyrkowskiego przystanku  autobus dowiezie Was do przystanku Bielsko-Biała – Hotel Prezydent, a stamtąd to już tylko 10 minut spacerkiem do miejsca docelowego. Możliwość rezerwacji atrakcji w godzinach od 8:00 do 23:00.

Uwaga: zalecamy spacer przed zabawą w Arena Zoltar!

To doskonała rozgrzewka.

 

Trasa do atrakcji turystycznej w Bielsku-Białej Arena Zoltar
Trasa Szczyrk – Arena Zoltar

 

Zoltar Laser Tag i mega emocje!

Paintball laserowy to fantastyczna gra, która jak magnes przyciąga do Areny Zoltar. Rozgrywki drużynowe z wykorzystaniem bezpiecznej amunicji to sposób na doskonałą zabawę, uwolnienie endorfin, ale i podwyższoną adrenalinę. Paintball laserowy Laser Tag oznacza podobne emocje, które towarzyszą zwykłemu paintballowi, ale zupełnie inna technologia pełni rolę przycisków.

Laser tag wykorzystuje falę podczerwieni wyłapywaną przez czujniki zainstalowane na ekwipunku drugiego gracza. Rozgrywki z użyciem laserów nie sprawiają bólu, nie brudzą i są w 100% bezpieczne dla wszystkich uczestników zabawy. System Zoltar to ogrom możliwości! Na arenie o łącznej  powierzchni 400 m² istnieje różnorodny wybór scenariuszy, a dzięki temu każda gra może wyglądać zupełnie inaczej. Karabin maszynowy to nie Twoja bajka? Masz do wyboru jeszcze: shotgun, karabin snajperski, uzi, granatnik.

 

Zoltar i paintball laserowy
Zoltar Laser Tag, czyli paintball laserowy

 

Bogata oferta Areny Zoltar – paintball to nie wszystko

Czujecie, że możecie jeszcze więcej?! Arena Zoltar to nie tylko paintball laserowy, to również wiele innych atrakcji. Sprawdź, co czeka na Ciebie tak blisko Szczyrku:

  • Archery Tag – chwytajcie za łuk, bo czas na bitwę ! Uczestnik wyrażający chęć udziału w zabawie musi mieć ukończone 12 lat. Gra odbywa się na specjalnej arenie o powierzchni 200 m²  z piankową podłogą i licznymi – dmuchanymi przeszkodami. Strzały są bezpieczne, czyli odczuwalne, ale bezbolesne! Zoltar Archery Tag to idealny sposób na nudę.

 

Strzelanie z łuku w Zoltar Bielsko-Biała
Arena Zoltar Archery Tag

 

  • Nerf – czas pokazać siłę dzieciaków! Arena Zoltar Nerf to propozycja przede wszystkim dla najmłodszych, ale i fantastyczny sposób dla rodzin z dziećmi na wspólnie spędzony czas. Nerf to bezpieczny pistolet zabawkowy wyposażony w piankowe strzały – duże, lekkie i miękkie. Zabawie towarzyszy dynamiczna muzyka i efekty świetlne. Rozgrywki dostępne dla dzieci od 6 roku życia.
  • Strefa Arcade – chwila odpoczynku od biegania, ukrywania i precyzyjnych strzałów? Wykorzystajcie Strefę Arcade, w której królują automaty do gier.
  • Escape room – fabryka potworów? A może stara fabryka zajmująca się produkcją chemikaliów? Czekają na Was tajemnicze scenariusze i zagadki, które pozwalają wydostać się z escape room. Pamiętaj, czas ucieka!

 

Arena Zoltar, czyli propozycja dla małych i dużych

Arena Zoltar w Bielsku-Białej to atrakcja w okolicach Szczyrku, z którą czas w Beskidach spędzicie w rozrywkowej atmosferze. Poczuj, co oznaczają gry, które uwalniają adrenalinę, zapewniają zdrowy wysiłek w połączeniu z doborowym towarzystwem i z ogromną dawką śmiechu. To propozycja  dla dorosłych i dzieci! W Zoltarze świetnie bawią się całe rodziny oraz turyści odwiedzający nie tylko Szczyrk, ale i Podbeskidzie.

 

Dowiedz się jeszcze więcej -> Arena Zoltar w Bielsku-Białej