Kraina Kropka, czyli mini świat rozrywki dla najmłodszych

 

Sala Zabaw Kraina Kropka to miejsce dla najmłodszych. Bobasy i nieco starsze, biegające dzieciaki z pewnością poczują pozytywny klimat  kolorowej sali zabaw. Dlaczego polecamy to miejsce? Bo jest całkiem blisko Szczyrku i stanowi świetną alternatywę, gdy pogoda nie rozpieszcza. Zabawowa przestrzeń nie jest duża, co wielu rodziców uznaje jako plus — można usiądź przy stoliku, zamówić kawę i zjeść ciacho, a jednocześnie mieć wszystko pod kontrolą.

Kraina Kropka, czyli całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków.

 

Sala zabaw dla najmłodszych z kulkami i zjeżdżalniami
Źródło: krainakropka.pl – basen z kolorowymi kulkami

 

Jak dojechać do Krainy Kropka w Bielsku-Białej?

Odcinek ze Szczyrku do polecanej sali zabaw jest bardzo prosty. Przejeżdżamy przez Buczkowice, Meszną, Bystrą, aż docieramy do Bielska-Białej na ul. Partyzantów 44. Trasa to niecałe 16 km, które można pokonać w około 23 minuty. Kraina Kropka znajduje się nad McDonald’s. Cały budynek dysponuje parkingiem wokół obiektu. Rodzice często łączą dwie atrakcje (MCD + zabawa), organizując dzieciom urlopowy Cheat day. Kraina z kulek słynąca dostępna jest  codziennie od poniedziałku do niedzieli  w godzinach 8:00-20:00.

 

Uwaga: przed przyjazdem warto zerknąć na Grupon, 

tam często dostępne są bilety po bardzo atrakcyjnej cenie.

 

trasa-do-krainy-kropka-przez-szczyrk-atrakcje-w-szczyrku
Trasa Szczyrk – Kraina Kropka

 

Atrakcje w bielskiej sali zabaw dla najmłodszych

W sali znajduje się strefa dla dzieci chodzących (sala zabaw dla dzieci do 12 lat), czyli tor przeszkód, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, labirynty. To wesołe, zamknięte i bezpieczne miejsce. W całej krainie dostępne są jeździki, gry, automaty dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano niewielką przestrzeń zabaw — salę zabaw dla dzieci do lat 3 (basen z piłeczkami, dziecięce domki, zabawki, bujaki, klocki), w której odnajdą się nawet raczkujące, a także jeszcze niechodzące maluchy.

 

W Krainie Kropka doskonale bawią się nawet najmniejsze dzieci.
Źródło: krainakropka.pl – basen z kolorowymi kulkami

 

Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią. (Carolyn Hooper)

Co jeszcze warto wiedzieć?

W Krainie Kropka często organizowane są urodziny. Jeśli nie chcemy trafić na tłumy, szalonych dzieciaków, to warto wcześniej przedzwonić na recepcję (33 811 12 77). Po dywanie nie można wchodzić w butach. Dzieci i dorośli biegają w skarpetkach, dla starszych osób przygotowane są również foliowe ochraniacze na buty. Za wejście płacą wyłącznie dzieci, a do wyboru dostępne są opcje: 30 minut, 60 minut, bez limitu czasowego. Maluchy do 1. roku życia mogą przebywać w Krainie Kropka za darmo.