Radosne dzieci i Park Trampolin Parabola

 

Odskocznia od  górskiego, szczyrkowskiego miasteczka? Mamy dla Was propozycję miejsca, w którym spędzicie radosny i aktywny czas. Park Trampolin Parabola to bezpieczna przestrzeń trampolin, w której można zakochać się bez reszty. Tutaj chwile szczęścia przeżyją najmłodsi, a dorośli przypomną sobie, jak fantastycznie jest być dużym dzieckiem. Skacz wysoko,  bo możesz!

 

Jak dojechać do Parku Trampolin w Czechowicach-Dziedzicach?

Park Trampolin Parabola znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Elizy Orzeszkowej 4, a dokładniej 28 km od Szczyrku, czyli niecałe 30 minut jazdy samochodem. Trasa prowadzi przez Bielsko-Biała, a pod obiektem znajduje się duży parking. Do parku trampolin można dojechać również autobusem. Najpierw Komunikacją Beskidzką do Bielska-Białej, a potem MZK w Bielsku w stronę Czechowic-Dziedzic i ul. Legionów (niedaleko Elektrociepłowni). Stamtąd już naprawdę blisko do przestrzeni szalonej akrobacji.  Trampoliny czynne są codziennie od 13:00 – 20:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 – 20:00.

Polecamy odwiedzać Parabolę w godzinach południowych w środku tygodnia. To szansa na mniejszą ilość osób w obiekcie, co gwarantuje więcej wolnej przestrzeni i beztroską zabawę.

 

Trasa prowadząca do parku trampolin.
Trasa Szczyrk – Park trampolin Parabola

 

Główna Strefa Trampolin od 3. roku życia

Park  Parabola to ponad 1500 m² fantastycznej przestrzeni do sportu i aktywności. Główna strefa to oczywiście trampoliny pod najróżniejszą postacią:

  • prawie 50 trampolin,
  • odbijak PSP,
  • dmuchane poduchy,
  • tory przeszkód,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • ślizgawka,
  • światełka na refleks,
  • basen z gąbkami,

a to wszystko  w połączeniu z fantastycznymi kolorami nie tylko elementów parku, ale i świateł dekoracyjnych po zmroku.  Główna arena to wyjątkowe miejsce, w której spalicie  kalorie, zapominając o troskach dnia codziennego. Strefa PRO  oraz wieża do zeskoku oznacza coś dla  bardziej zaawansowanych,  gdzie  w kontrolowanych warunkach uwalniają się endorfiny i adrenalina. Na terenie trampolin obowiązują skarpetki antypoślizgowe (istnieje możliwość zakupienia na recepcji).

Za co turyści w Szczyrku pokochali Park Trampolin Parabola? Bo to wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi i idealna propozycja na wspólnie spędzony czas. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

 

park trampolin dla dzieci i dorosłych o nazwie Parabola
STREFA TRAMPOLIN/ fot.parkparabola.pl

 

Strefa Soft w  Parku Trampolin Parabola do 12. roku życia

Koniecznie odwiedźcie park trampolin Czechowice, jeśli Waszą rodzinę tworzą dzieci do dwunastu lat.  Bilet na Strefę Trampolin to możliwość korzystania z głównej strefy przez godzinę. Każda kolejna minuta jest dodatkowo płatna. Uwierzcie, 60 minut wystarczy, aby naprawdę się zmęczyć! Jednak dzieciaki, jak dzieciaki – mają więcej sił i energii niż niejeden dorosły. Po skorzystaniu z trampolin najmłodsi mogą (w cenie biletu) wyszaleć się na maksa w Soft Parku bez ograniczeń czasowych! To niewielki, miękki park z przeszkodami, kulkami, zjeżdżalniami i gwarancja niejednego uśmiechu. Uwaga: bardzo często na Gruponie można zakupić bilety do parku Parabola po bardzo korzystnej cenie!

Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat. (Janusz Korczak)

Strefa dla najmłodszych w Parku Trampolin Parabola
STREFA SOFT PARK / fot.parkparabola.pl

 

Dodatkowe atrakcje w parku trampolin w Czechowicach

Park trampolin Parabola to kolejna  atrakcja w okolicach Szczyrku, z której warto  skorzystać w poszukiwaniu chwili wytchnienia i pozytywnych emocji. Parabola bistro znajduje się obok Soft Parku i to tutaj  można napić się popołudniowej kawy, ugasić pragnienie lemoniadą lub zjeść pyszne ciasto. To, co bardzo istotne: park wyróżnia się korzystną dla zdrowia wentylacją z ozonowaniem. Poznajcie również inne  atrakcje w okolicach Szczyrku.

Złap siłę do działania!  W powietrzu?