Szczyrk to miasto z cudownych zapachów potraw słynące! Regionalne restauracje, karczmy, bary, pizzerie, budki z kebabami odnajdziemy tutaj na każdym kroku. W Szczyrku nie można być głodnym. Jeśli nie masz ochoty na jedzenie w restauracji lub barze, to poznaj naszą listę „Szczyrk — jedzenie na dowóz i na wynos„, a później delektuj się szczyrkowskimi smakami, jeśli tylko jesteś w naszym mieście.

 

Czy w Szczyrku smaki mogą być atrakcją?

Oczywiście, że tak! Zapraszamy do Atrakcje Szczyrk — smaki, które zaskoczą Cię fantastycznymi pomysłami dań, potraw, napojów. Masz czas i nie potrzebujesz oferty na dowóz? Koniecznie poznaj miejsca, w których możesz spróbować, czegoś WYJĄTKOWEGO. To nierzadko unikatowe, smakowite propozycje, którymi wyróżniają się szczyrkowskie lokale i to z kolei smaki, których możesz spróbować wyłącznie na miejscu.

 

Gdzie zamówić jedzenie z dowozem w mieście Szczyrk?

Prezentujemy listę miejsc, w których zamówisz jedzenie na dowóz do Szczyrku. Życzymy smacznego!  

  • Restauracja GREEN PUB

  Rodzaj kuchni: meksykańska, włoska, polska

Numer telefonu: 33 817 94 77

Godziny przyjmowania zamówień: 12:00 – 22:00  

  • Szafran Pizzeria

Rodzaj kuchni: polska, pizze

Numer telefonu: 33 307 07 60

Godziny przyjmowania zamówień: 11:00 – 17:00/22:00  

A może jedzenie na wynos w Szczyrku?

Jak widzicie ciężko o jedzenie na dowóz w Szczyrku. Lista jest naprawdę krótka, a i tak rozszerzona o propozycje z okolicy. Inaczej jednak klaruje się sytuacja z jedzeniem na wynos w szczyrkowskim miasteczku. Tutaj zdecydowanie mamy w czym wybierać:

  • Nazwa lokalu + logo

rodzaj kuchni strona numer telefonu godziny przyjmowania zamówień

 

Szczyrk to nie tylko góralskie propozycje w menu

Tradycyjna kuchnia góralska zachwyca! Jest smaczna, różnorodna i sycąca. Wiele dań bazuje na ziemniakach, kapuście, mięsie i nabiale. Chociaż mówi się, że góralskie propozycje nie sprzyjają zgrabnej sylwetce, to jednak Górale są zdania, że: aby jeździć na nartach, spacerować po szlakach i korzystać z atrakcji w Szczyrku należy mieć bardzo dużo pozytywnej energii! Tę moc i siłę ukrywają w swoich potrawach.

W Szczyrku można spróbować tradycyjnych oscypków, serów, kwaśnicy, baraniny, wieprzowiny i jagnięciny. Każdy miłośnik żeberek, tatara, pstrągów, żurku, placków ziemniaczanych, mięsnych rolad, pierogów rozkocha się w szczyrkowskiej kuchni. To tutaj bardzo często tradycja nawiązuje pikantny romans z nowoczesnością. W Szczyrku nie brakuje również zdrowych, sezonowych, ekologicznych dań.

Nie tylko mieszkańcy Szczyrku, ale również właściciele gastronomicznych lokali cenią, regionalne potrawy, dając temu dowód w ofercie licznych restauracji i karczm. Ale w mieście serwowane są również fantastyczne pizze i szybkie fast foody. Szukasz domowych propozycji? Nie wyobrażasz sobie wypadu w góry bez schabowego, rosołu, pomidorowej, panierowanej piersi z kurczaka? Szczyrk znany jest z barów, w których dania są „jak u mamy”. Nie brakuje tutaj również smaków z całego świata np. kuchni meksykańskiej oraz japońskiej.

Szczyrk to miasto dla rodzin! W każdej restauracji oprócz pikantnych lub sycących propozycji znajdziemy również posiłki dla najmłodszych np. naleśniki, pierogi, racuchy, nuggetsy. Lody i najlepsze desery?  Bez wątpienia odszukasz rozkoszne, słodkie smaki w naszym mieście.