Ćwicz, nawet podczas urlopu z Fitactiv!

Ćwicz, nawet podczas urlopu z Fitactiv!

#Artykuł dla Partnera

Urlop w Szczyrku to nie tylko sposób na odpoczynek, ale również doskonały pomysł, aby zadbać o trochę ruchu i pozytywną dawkę energii. Narty, rowery, górskie wycieczki, nordic walking… możliwości jest naprawdę wiele. A co, jeśli pogoda nie zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu? Może basen, hotelowa siłownia albo miejsce, z którego każda kobieta wychodzi zmęczona, ale szczęśliwa i pełna chęci do życia? Zasmakuj Fitactiv w szczyrkowskiej wersji!

 

Gdzie zajęcia Fitactiv w Szczyrku?

Zajęcia z kreatywnego fitnessu ponownie ruszają od września 2023 roku. 60 minut doskonałej zabawy to zawsze poniedziałkowe i środowe wieczory w Szczyrkowskim Centrum Kultury (ul. Beskidzka 106). Samochód można zaparkować zarówno na chodniku, jak i za budynkiem. Sala treningowa jest przestronna i bez problemu pomieści stałą ekipę trenerki (czy wiesz, że wiele kobiet ćwiczy z Kariną już ponad 10 lat?!), jak i chętne na dodatkową aktywność turystki.

 

Fitactiv – połączenie doświadczenia, kreatywności i radości

Karina Radecka to certyfikowana trenerka fitness, która na każdych zajęciach zaskakuje fantastyczną propozycją ćwiczeń, a przy okazji zaraża pasją do aktywności (przeczytaj więcej informacji na stronie REPs Polska). Podczas szalonej godziny wysiłku fizycznego w połączeniu z motywującą muzyką jest miejsce na: ćwiczenia dostosowane do możliwości, uśmiech, niezwykłe efekty, doskonałą energię napędzającą do działania, ale z pewnością nie na nudę! Trenerka nieustannie zaskakuje, nawet podopieczne, które trenują z nią przez lata.

AEROBOX, ABS/ABT, FAT burning, trening mięśni CORE, STEP/Piłki Bosu, FAST&SLOW, Piloxing, Fit Sticks Move (trening z pałeczkami), Affro dance, Gumy POWER BAND… to tylko nieliczne propozycje, dzięki którym poczujesz, że żyjesz. Karina Radecka oferuje autorski program FITACTIV – spal zbędne kalorie, zyskaj lepsze samopoczucie i przekonaj się, że stać cię na więcej niż myślisz!

 

Certyfikowana trenerka personalna.
Karina Radecka to certyfikowana trenerka fitness. / fot. FB: Fitactiv Karina Radecka

 

Dlaczego warto poświęcić 60 minut na fitness z Kariną?

Aktywny wypoczynek to przepis na idealny urlop. 2-tygodniowy pobyt w Szczyrku? To możliwość uczestnictwa aż w 4 zajęciach, za każdym razem w innej formule. Jeśli masz pytania,  Fitactiv Karina Radecka szybko znajdziesz na Facebooku. Dlaczego warto ćwiczyć? Fitness:

  • Wzmacnia mięśnie i kości.
  • Zwiększa wytrzymałość i elastyczność.
  • Pomaga w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.
  • Poprawia samopoczucie i poziom energii.
  • Zmniejsza ryzyko chorób serca i cukrzycy.
  • Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i krążenia.
  • Redukuje stres oraz poprawia jakość snu.
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowej masy ciała.
  • Pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne.
About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *