Szczyrk jedzenie na dowóz, czyli nie taka oczywista sprawa

Szczyrk jedzenie na dowóz, czyli nie taka oczywista sprawa

Szczyrk to miasto z cudownych zapachów potraw słynące! Regionalne restauracje, karczmy, bary, pizzerie, budki z szybkim jedzeniem na wynos, odnajdziemy tutaj na każdym kroku. W szczyrkowskim miasteczku nie można być głodnym. Jeśli nie masz ochoty na jedzenie na mieście w restauracji lub barze, to może Szczyrk jedzenie na dowóz?

 

Czy w Szczyrku smaki mogą być atrakcją?

Oczywiście, że tak! Zapraszamy do Atrakcje Szczyrk — smaki, które zaskoczą Cię fantastycznymi pomysłami dań, potraw, napojów. Koniecznie poznaj miejsca, gdzie możesz spróbować czegoś WYJĄTKOWEGO. To nierzadko unikatowe, smakowite propozycje, którymi wyróżniają się szczyrkowskie lokale i to z kolei smaki, których możesz spróbować wyłącznie na miejscu.

 

Gdzie zamówić jedzenie z dowozem w mieście Szczyrk?

Prezentujemy listę miejsc, w których zamówisz jedzenie na dowóz. Życzymy smacznego!

  • Restauracja Green Pub Sjesta

Szczyrkowska restauracja, która słynie z dań kuchni meksykańskiej. Jednak oferta lokalu i jedzenia z dowozem jest zdecydowanie szersza. Kuchnia polska lub włoska? A może pyszna pizza? Green Pub z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Telefon: 033 817 94 77.

 

  • Sushi One

Masz ochotę na Fusion sushi? Nie tak dawno otwarta japońska restauracja w Szczyrku również oferuje darmowy dowóz od 75 zł. Nagasaki, Samuraj, Kamakura, Nagoya, Hakone, a może Kofu Vege? To tylko nieliczne propozycje od Sushi One – restauracji cieszącej się świetnymi opiniami w mieście. Sushi zamówisz pod numerem: 793 541 309.

 

Szczyrk – jedzenie na dowóz.
Japoński smak na dowóz w Szczyrku. / fot. Canva

 

  • Szafran Pizzeria

O tej pizzerii z Buczkowic jest głośno w całym Szczyrku i może dlatego, że serwuje fantastyczne placki z dowozem. Szafran: „gwarantujemy najwyższej jakości składniki oraz nieszablonowe podejście do pizzy”. Chcesz zamówić pizze? Oto numer kontaktowy: 33 474 13 30.

Jak widzicie ciężko o jedzenie na dowóz w Szczyrku. Lista jest naprawdę krótka, a i tak rozszerzona o propozycję z okolicy. Każdy marzy od czasu do czasu, aby zaszyć się w pokoju i zjeść coś dobrego. Jedzenie na dowóz w Szczyrku jest potrzebne! Jeśli coś się zmieniło i znacie miejsce w pobliżu, z którego można zamówić danie, to koniecznie dajcie znać: kontakt@atrakcjewszczyrku.pl.

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *