Darmowe animacje? Z hotelem Alpin to możliwe

Darmowe animacje? Z hotelem Alpin to możliwe

#Artykuł dla Partnera

W centrum Szczyrku, znajduje się komfortowy hotel zachwycający nie tylko idealną lokalizacją, ale również fantastyczną ofertą dla turystów. Wśród wielu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Obiekt wyróżnia Restauracja Beskidzka 40, którą pokochały rodziny z dziećmi. Dlaczego? Z powodu pysznej  i dedykowanej kuchni dla dzieci oraz dorosłych. To zdecydowanie nie wszystko! W hotelu Alpin w każdą niedziele odbywają się darmowe animacje dla dzieci,  gwarantujące uśmiech najmłodszych i zadowolenie rodziców.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi.

 

Darmowe animacje Szczyrk proponowane przez hotel Alpin.
Kreatywne, darmowe animacje dla dzieci w Szczyrku.

 

Niedziela nie musi być nudna!

Hotel Alpin zaprasza na animacje dzieci – gości hotelowych oraz wszystkich najmłodszych klientów restauracji przy ul. Beskidzkiej 40 w Szczyrku. Obiekt sąsiaduje z placem św. Jakuba, z którego błyskawicznie dostaniemy się na pyszny obiad, podwieczorek, deser lub obiadokolację. Szczyrkowski obiekt dysponuje również przestronnym parkingiem. Być w Szczyrku i nie odwiedzić beskidzkiej restauracji to spora strata.

 

Menu dla dorosłych i dzieci.
Hotel Alpin – menu dla każdego!

 

Animacje odbywają się w każdą niedzielę (bez wyjątku!) od godziny 13:00 do 18:00. Co to oznacza dla wszystkich pociech? Mega atrakcje i niezapomniane wrażenia nawet przez kilka – fantastycznych godzin. A dla rodziców dzieci? Spokojny posiłek lub chwilę relaksu podczas hotelowego pobytu. Bo każdy czasami potrzebuje momentu tylko dla siebie. Z animatorkami hotelu Alpin rodzice otrzymują profesjonalną i kreatywną opiekę dla swoich pociech.

 

Hotel Alpin dla dzieci
Poczuj moc dziecięcej radości.

 

Animacje z hotelem Alpin – gwarancja pozytywnych emocji

Doświadczone animatorki hotelu deklarują, że:

uwielbiają dzieciaki, a każdy uśmiech napędza zespół do dalszego działania!

Niedzielne, darmowe animacje to synonim beztroskich, popołudniowych chwil. Szalone, ale i bezpieczne zabawy odbywają się w hotelowym figloparku. To połączenie dwupoziomej konstrukcji, radosnych kolorów z fantastyczną salą zabaw.

Na najmłodszych czekają: kreatywne zabawy manualne i ruchowe, malowanie buziek, łamigłówki, zabawy zręcznościowe,  tańce-hulańce, kolorowe piłeczki, rekwizyty KLANZA, a przede wszystkim moc niespodzianek, uśmiechu i radości. W tym miejscu każda niedziela to inna, niezapomniana przygoda.

 

Dowiedz się jeszcze więcej -> Hotel Alpin

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *