Marzysz o snowboardzie latem? Z Wildboards wszystko jest możliwe

Marzysz o snowboardzie latem? Z Wildboards wszystko jest możliwe

Istnieją atrakcje w Szczyrku, za którymi tęsknimy, gdy zimowe dni odchodzą w zapomnienie. Góry, śnieg, snowboard, ruch na świeżym powietrzu – połączenie idealne! Ale czy słyszałeś o alternatywnej i letniej wersji dla snowboardu? Mountainboard to doskonała propozycja dla dzieciaków od 7 roku życia (od 20 kg), młodzieży i dorosłych. Co więcej, to sport, który można uprawiać również wśród szczyrkowskich szczytów. Już wkrótce zaprzyjaźnij się z deską mountainboardową pod okiem profesjonalistów z Wildboards.

 

Co to ten mountainboarding?

Mountainboarding to połączenie snowboardu i deskorolki, czyli wciągająca forma aktywności ogólnorozwojowej, którą można uprawiać bez śniegu na stokach. Wyobraź sobie deskorolkę po sterydach, z dużymi kołami i amortyzacją, gotową na szaloną przygodę – to z kolei deska mountainboardowa.

Wystarczy odpowiednio przygotowany teren, pozytywne nastawienie, sportowe buty, zwykłe wygodne ubranie, aby opanować podstawową technikę jazdy, poczuć wiatr we włosach i kontrolowaną adrenalinę w Szczyrku. To propozycja dla małych i dużych. To atrakcyjna opcja dla miłośników szalonych emocji w otoczeniu Beskidów. Mountainboard to szansa na kolejne „pierwszy raz” i może „pasję na zawsze”.

 

Wildboards, gdy liczą się szkolenia z uśmiechem

Wildboards tworzą „małpiszony” z pasją, dla których szkolenia z mountainboardingu to zajawka, za którą kryje się niezwykła satysfakcja. Nietuzinkowa szkoła sportowa z wieloletnią tradycją przyciąga kreatywnym podejściem do sportu poprzez promowanie niszowych dyscyplin dostępnych dla każdego.

 Metodyka naszych szkoleń mountainboardowych bazuje na wieloletnim doświadczeniu instruktorów i zmienia się również wraz ze sprzętem, który obecnie ewoluował na tyle, że nauka stała się szybsza, bezpieczniejsza, a sam sport bardziej dostępny w rekreacyjnym wydaniu.

Z Wildboards nie sposób się nudzić. Pasjonaci letniej alternatywy snowboardu doskonale wiedzą, jak wyczarować uśmiech na twarzy zainteresowanych deską na szczyrkowskich terenach.

 

Na stoku Białego Krzyża w towarzystwie mountainboardu

Wildboards prowadzi szkolenia z mountainboardingu  w wielu górskich miejscówkach. Na szczególną uwagę mieszkańców Szczyrku, a także turystów przyjeżdżających do miasta, zasługuje Biały Krzyż. Ten szczyt znajduje się na Przełęczy Salmopolskiej, a więcej przeczytasz o nim TUTAJ.

Biały Krzyż to idealny stok dla rozpoczynających przygodę z letnim snowboardem. Wzniesienie 950 m n.p.m. zimą zachwyca fantastycznymi warunkami dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, a latem pięknymi widokami oraz kreatywnymi możliwościami aktywnego spędzenia czasu.

Mountainboard na Białym to czysta przyjemność. Gęsta trawa, bezpieczne obniżenie terenu, brak kamieni utrudniających jazdę, niewielkie kickery dla zabawy… czego chcieć więcej? A po szalonym zjeździe, pod górkę quadami.

 

Biały Krzyż z Wildboards

 

Jak skorzystać z oferty Wildboards? To proste

Uwaga, uwaga! Oto podstawowe informacje, które warto poznać przed idealnie spędzonym czasem w Szczyrku – przed szkoleniem mountainboardu z Wildboards:

  • Nauka podstaw zajmuje z reguły około 1-2 godzin.
  • Małpy z Wildboards gwarantują bezpieczeństwo i niezbędny sprzęt.
  • Szkolenia odbywają się głównie weekendami.
  • 3-osobowa grupa to szansa na pośmiganie w tygodniu.
  • Wyjazdy pod górę odbywają się za quadem, co jest dodatkową frajdą i ważnym elementem ćwiczenia równowagi na desce.
  • Na szkolenie należy umówić się telefonicznie: 669 853 850 albo poprzez e-maila: kontakt@wildboards.pl.

 

Nie tylko Wildboards. Kiting o każdej porze roku

Ekipa z Wildboards to jedyna szkoła mountainboardingu w Beskidach, która również uczy kitesurfingu na lądzie. Landkite (lądowa odmiana kitesurfingu)? Snowkite (połączenie latawca ze snowboardem lub nartami)? A może kitesurfing (pływanie na desce po falach)?

Wszędzie, gdzie KITE, jest również Wildboards!

 

Niedaleko Szczyrku znajduje się Węgierska Górka. To idealne miejsce do bezpiecznego latania, biorąc pod uwagę przestrzeń i stałe wiatry. Rozpocznij letnią praktykę jazdy, która odbywa się na deskach terenowych oraz wózkach buggy, poznaj atrakcyjną ofertę Wildboards:

www.wildboards.pl

www.kursysnowkite.pl

Więcej informacji o szkoleniach:

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *