Centrum Paralotniowe - Beskid Paragliding

źródło: beskid-paralotnie.pl

Mówią: po co się wspinać, skoro można latać? A w Szczyrku latać można z Beskid Paragliding! Niedaleko kolei na Skrzyczne, a dokładniej na ul. Skośnej — naprzeciwko hotelu Meta, znajduje się Centrum Paralotniowe. Miejsce uwielbiane przez turystów! To profesjonalna szkoła, która zaprasza na naukę latania w górach, ale nie tylko. Tutaj podnóże Skrzycznego uważane jest za mekkę paralotniarstwa w Polsce!

 

Centrum Paralotniowe — Beskid Paragliding w Szczyrku

Centrum Paralotniowe wyróżnia się szkoleniami, w których pozytywna atmosfera i bezpieczeństwo grają pierwsze skrzypce. To również główny importer paralotni AXIS Paragliding, przedstawiciel firmy DUDEK Paragliding i autoryzowany serwisant paralotni. W szkole nad  spełnianiem marzeń czuwają profesjonaliści z ogromną pasją do latania!

Ogromnym atutem Beskid Paragliding jest własny stok do szkolenia o nazwie Wapiennik – okolice Szczyrku.  Centrum Paralotniowe w Szczyrku to przede wszystkim wysoka jakość usług potwierdzona na tysiące sposobów. Szkoła należy do stowarzyszenia skupiającego największe i najstarsze szkoły paralotniowe w kraju. Liczne certyfikaty i świadectwa uprawnień niewątpliwie świadczą o profesjonalizmie tego miejsca.

– Teraz już rozumiem. – Co rozumiesz? – Jak latają ptaki. I dlaczego to kochają. (Katherine Webb)

 

Oferta Beskid Paragliding:

Oferta Centrum Paralotniowego – Beskid Paragliding jest naprawdę bogata. Tutaj każdy znajdzie propozycję dla siebie:

Szkolenie podstawowe – coś dla rozpoczynających przygodę z paralotniarstwem. Szkolenie obejmuje część praktyczną i teoretyczną.

Szkolenie zaawansowane – dla bardziej doświadczonych! To szkolenie doszkalające, które obejmuje część praktyczną  – podnoszącą umiejętności.

Loty termiczne i żaglowe –  „celem szkolenia jest nauczenie wykonywania lotów z wykorzystaniem prądów dynamicznych i termicznych oraz doskonalenie umiejętności stabilizacji skrzydła w locie” – info z beskid-paralotnie.pl.

Loty z pasażerem – to bezpieczne i widokowe loty w tandemie. Z doświadczonym instruktorem przeżyjesz niesamowitą przygodę i poznasz świat z zupełnie innej strony.

Loty na koniec świata – szkoła organizuje wyjazdy w najpiękniejsze zakątki  paralotniowe świata np. Hiszpania, Indie, Teneryfy! Nie tylko w celu doskonalenia umiejętności, ale również poznania nowych kultur.

Seminaria – celem szkoleń jest nauka oraz doskonalenie taktyki przelotowej.

 

Jak przygotować się do latania?

Na lot najlepiej ubrać się w niekrępujący ruch – strój sportowy. Bardzo ważne jest obuwie! Najlepszym wyborem są buty zakrywające kostkę, chroniące przed urazami. Długie spodnie, bluzka z długimi rękawkami oraz w przypadku dużego słońca –  okulary przeciwsłoneczne to podstawa! Sprzęt i kask otrzymujemy na miejscu. Jeśli nie mamy żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do lotu, to nie szukajmy innych wymówek, aby zaprzepaścić szansę na niesamowitą przygodę.

 

Dlaczego warto latać paralotnią?

Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń w górach w sezonie letnio-wiosennym to Centrum Paralotniowe  – Beskid Paragliding jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto? Oto 10 głównych powodów:

  • Gwarancja niesamowitych emocji.
  • Najłatwiejszy sposób spełnienia marzeń o lataniu.
  • Bezpieczny patent na poczucie wolności.
  • Złota recepta na zbliżenie do natury.
  • Szansa na podziwianie fantastycznych widoków z lotu ptaka.
  • Sposób na uwolnienie pozytywnej adrenaliny i endorfin.
  • Najpiękniejsza metoda, aby poczuć, co czują ptaki.
  • To sport i forma rekreacji, która pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne.
  • Możliwość przeżycia chwil, o których nigdy się nie zapomni!
  • Nowa pasja?!

Beskid Paragliding? To nie czas na nudę!

Szukasz kontaktu ze szkołą? Już nie musisz szukać:

Szkolenie i sprzedaż sprzętu:
info@beskid-paralotnie.pl
tel. +48 605 834 163

Serwis paralotniowy:
serwis@beskid-paralotnie.pl
tel. +48 605 413 831

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Skośna 11, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Skośna 11, 43-370 Szczyrk