Chata tajemnic

Chata Tajemnic Szczyrk
www.facebook.com/chatatajemnic

Escape Room Szczyrk? To CHATA TAJEMNIC, czyli rozrywka umysłowa, która zachęca do rozwiązywania tajemniczych zagadek w jak najkrótszym czasie przez grupkę osób. Każdy Escape Room wyróżnia się innym kluczem tematycznym oraz stopniem trudności. Uczestnicy zabawy zamknięci są w pokojach, z których mogą wydostać się dopiero po rozwiązaniu wszystkich sekretów. W tych miejscach wygrywają osoby opanowane, spostrzegawcze, które potrafią połączyć niezwykłe elementy.

Escape Room Szczyrk – Chata Tajemnic zyskuje na zainteresowaniu! Miejsce rozrywki na mapie miasta znajduje się niedaleko Sanktuarium Świętego Jakuba obok Poczty Szczyrk. Chata cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, jak i mieszkańców — zyskując wiele pozytywnych opinii. Tutaj każdy znajdzie coś niesamowitego! Pokoje różnią się między sobą tematyką oraz poziomem trudności scenariuszy. Fantazy? Thriller? Niezwykła przygoda? Wybór pokoju zależy tylko od Ciebie! Chata tajemnic to przepis na  świetną zabawę, mnóstwo radości i możliwość poczucia ogromu satysfakcji każdorazowo po rozwiązaniu zagadki!

 

Jak przygotować się do Escape Room w Szczyrku?

W pierwszej kolejności warto zadzwonić do Chaty Tajemnic (694182841), aby zarezerwować godzinę przybycia. W wysokim sezonie turystycznym Escape Room może być po prostu zajęty. Warto korzystać z atrakcji w wygodnym ubraniu i butach, aby nic nie krępowało naszych ruchów! Mnogość zagadek wymaga swobody. Ponadto, zanim zaczniesz zabawę:

  • Zjedz posiłek, aby burczący brzuch nie dekoncentrował zmysłów i logicznego myślenia.
  • Skorzystaj z toalety – ciężko wyskoczyć podczas trwania scenariusza.
  • Nie spóźnij się, bo to często oznacza mniej czasu i szans na rozwiązanie wszystkich zagadek.
  • Pamiętaj, że to tylko zabawa! Zabierz ze sobą uśmiech i dobrych znajomych.
  • Wypij herbatkę uspokajającą, bo będzie się działo!

Uwaga: Wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Beskidzka 99, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Beskidzka 99, 43-370 Szczyrk