Sala zabaw Zapalenica

To niewielkie miejsce, gwarantuje świetną zabawę. / fot. Canva

To nieprawda, że przebywając w Szczyrku i poszukując niewielkiej sali zabaw dla dzieci, należy jechać aż do Bielska – Białej. W deszczową pogodę, szalony dach nad głową można odnaleźć w wielu hotelach (np. Klimczok) i pensjonatach. Z kolei hotel Alpin proponuje darmowe animacje w każdą niedzielę. Jest jeszcze jedno miejsce, o którym warto wspomnieć: sala zabaw Zapalenica.

Sala zabaw Zapalenica w Szczyrku

Sala dla najmłodszych znajduje się w OW Zapalenica przy ul. Dworcowej 8 w Szczyrku. To spacerkiem 5 minut od placu św. Jakuba, a przy obiekcie znajduje się całkiem spory parking. Salka przeznaczona jest dla dzieciaków od 3 lat – 12 lat.

To kolorowe i przede wszystkim bezpieczne miejsce, w którym królują:

  • liczne przeszkody
  • ścianka wspinaczkowa,
  • basen z piłeczkami,
  • zjeżdżalnia,
  • ruchomy mostek.

Sala zabaw Zapalenica oznacza doskonałą propozycję na beztrosko spędzony czas, gdy pogoda nie rozpieszcza. To niewielkie miejsce, gwarantuje świetną zabawę. Uwaga: w pomieszczeniu dzieciaki biegają bez butów, a więc warto mieć przy sobie skarpetki na zmianę.

Czy zawsze można skorzystać z miejsca zabawy?

W sezonie (styczeń-luty i lipiec-sierpień), a także w długie weekendy, sala zabaw w Szczyrku otwarta jest codziennie od 11:00-19:00. W pozostałym czasie obiekt można zarezerwować (telefon: 515 002 798) przy minimalnej grupie 4 dzieci.  Przed przybyciem warto upewnić się, że sala nie jest zarezerwowana na wyłączność z okazji urodzin.

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Dworcowa 8, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Dworcowa 8, 43-370 Szczyrk