Stadion

Stadion Szczyrk
źródło: szczyrk.cos.pl

Harnaś, czyli Ośrodek przygotowań olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu to miejsce, w którym znajduje się bogata infrastruktura sportowa np. basen, korty, boisko plażowe, ale nie tylko! Stadion Szczyrk ulokowany jest niedaleko wjazdu do miasta od strony Buczkowic.  Wystarczy po niecałym kilometrze skręcić w stronę bilbordu kierującego na basen COS.

Stadion w Szczyrku wygląda naprawdę imponująco! Od lat ćwiczą na nim dzieciaki z pobliskich szkół, ale również amatorskie i profesjonalne kluby oraz zawodowi sportowcy. Obiekt wyróżnia się przestrzenią do uprawiania lekkoatletyki: bieżnia, skocznie, miejsce do rzutu np. młotem i kulą. Boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą oraz boisko do siatkówki, tenisa, koszykówki…  tutaj zdecydowanie aktywnie spędzą czas miłośnicy gier zespołowych!

Na terenie kompleksu znajduje się miejsce na chwilę relaksu i grilla — drewniana wiata. Olimpiady firmowe? Igrzyska szkolne? Rozgrywki piłki nożnej? Jest setki świetnych okazji, aby skorzystać z możliwości szczyrkowskiego stadionu.

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Plażowa 8, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Plażowa 8, 43-370 Szczyrk