Szkoła Bezpiecznego Latania

źródło: www.facebook.com/SzkolaBezpiecznegoLatania

Szczyrk oznacza raj dla każdego, kto marzy o lataniu. Szkoła Bezpiecznego Latania daje gwarancję bezpiecznych kursów – nauki latania na paralotni. Siedziba firmy znajduje się przy głównej drodze w Szczyrku – ul. Myśliwska, zaledwie kilka kroków od kolejki krzesełkowej na Skrzyczne, a dokładniej naprzeciwko skrętu do hotelu Meta. Kursy paralotniowe odbywają się w okolicach Szczyrku. To fantastyczna wiadomość, bo ze Szkołą Latania nie tylko poczujesz wolność, ale i poznasz magię szczyrkowskiego miasteczka! Przyjechałeś do Szczyrku wiosną, latem, a nawet jesienią? Do dzieła!

Czy wiesz, że Szkoła Bezpiecznego Latania powstała w 1991 roku i jest najstarszą szkołą paralotniową w Polsce?

Garść informacji o Szkole Bezpiecznego Latania

Szkołę założył nie byle kto, a sam Witold Sasa – przede wszystkim pilot samolotowy, ale i doskonały szkoleniowiec latania np. spadochronem, paralotnią. To miejsce profesjonalne, ale i elastyczne, bo umożliwia kursantom dysponowanie czasem szkoleń. Priorytetem firmy – co sama nazwa wskazuje – jest BEZPIECZEŃSTWO. Nie da się czerpać maksymalnej radości i korzyści z latania bez poczucia pewności i spokoju.  Niewątpliwą ciekawostką jest fakt, że kursanci Szkoły Bezpiecznego Latania fruwają nawet w zawodach RedBull X-Alps!

 

SBL – oferta

Szkoła Bezpiecznego Latania jest zweryfikowana i bezpieczna. Posiada wpis do rejestru podmiotów szkolących o numerze 92 RPS – 04/2013. Ogromnym atutem SBL w Szczyrku jest własny stok szkoleniowy.

  • KURS PARALOTNIARSTWA – NAUKA LATANIA NA PARALOTNI

( I-go stopnia, kurs doszkalający, kursy latania na paralotniach z napędem).

  • Loty w tandemie, czyli loty pasażerskie na paralotni z profesjonalnym instruktorem.
  • Wyjazdy paralotniowe do np.  Neapolu, Czarnogóry, Francji, Indii.
  • Lot widokowo-zapoznawczy wiatrakowcem.

Uwaga: Cena każdego kursu obejmuje ubezpieczenie OC i NW.

 

Sprzęt wysokiej jakości do wysokich lotów

Podczas szkolenia wykorzystywane są paralotnie i osprzęt MAC PARA TECHNOLOGY, którego Szkoła Bezpiecznego Latania jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Wszystkie paralotnie wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną licznymi certyfikatami. SBL to nie tylko własny stok szkoleniowy i bezpieczne paralotnie, ale także magazyn sprzętu oraz salka wykładowa.

 

Zanim wzbijesz się w przestworza, musisz nauczyć się latać. (Renee Carlino)

Może w Szkole Bezpiecznego latania w Szczyrku? 

Kontakt: tel. +48 698 805 229
sbl@paralotnie.szczyrk.pl

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Myśliwska 84, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Myśliwska 84, 43-370 Szczyrk