U Babci Reni – niania Szczyrk. Doświadczenie i pasja

U Babci Reni – niania Szczyrk. Doświadczenie i pasja

#Artykuł dla Partnera

📣UWAGA: NIANIA ZAREZERWOWANA DO KOŃCA CZERWCA 2024!

Rodzice dobrze wiedzą, że mieć blisko mamę, to jak urodzić się w złotym czepku. Babcia nierzadko pomoże, wyjdzie na spacer, zostanie z dzieciakami w przypadku choroby. Ale niestety, nie każdy może mieć babcie przy sobie. Zdarza się również, że kobieta na emeryturze nie ma możliwości, sił, doświadczenia, aby pozostać z maleństwem. O babci Reni ze Szczyrku krążą legendy. To kobieta, która zaraża kreatywnością, uśmiechem i miłością do dzieci. „Doskonale wychowała setki przedszkolaków, później trójkę własnych dzieci (a w tym bliźniaki), trzy wnuczki i jednego wnuka. Kto będzie kolejnym szczęśliwcem?” – śmieje się Karolina, córka babci Reni. Niania Szczyrk to osoba, której szukasz?  Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość, czytaj dalej.

 

Kim jest Babcia Renia?

Kim jest idealna niania Szczyrk? Chyba łatwiej napisać, kim nie jest. To kobieta, która pomimo wielu zalet, nie lubi mówić o sobie, ale dzieciaki z jej otoczenia twierdzą, że jest po prostu najukochańszą babcią na świecie. Babcia Renia mieszka w Szczyrku od najmłodszych lat. Ukończyła studia wyższe w Krakowie na wydziale Pedagogicznym, uzyskując miano dyplomowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego. Pracowała w zawodzie przez 35 lat, potem zajęła się wnuczkami, a od września 2023 roku chętnie przywita się z kolejnymi dziećmi.

60-latka uwielbia górskie klimaty, ale gdyby mogła… całe wakacje spędziłaby w domku na Kaszubach. To kobieta niezwykle ciepła, wyrozumiała i pogodna, która zamiast oglądania bajek na telefonie preferuje czytanie książek; zamiast czekolady, woli dać dziecku jabłuszko; gustuje w nauce przez zabawę i w szalonych aktywnościach.

 

Babcia nie tylko w kryzysowych sytuacjach

Babcia Renia to niania ze Szczyrku, dla której kreatywna opieka nad dziećmi to pasja i źródło dodatkowego zarobku. Kiedy warto zadzwonić pod numer telefonu: 606 462 091 z zapytaniem: „Babciu Reniu, czy jesteś dostępna?”.

  • Choroba – niespodziewana choroba dziecka, a Ty musisz koniecznie iść do pracy? Nie możesz puścić pociechy do żłobka lub przedszkola… co teraz? Babcia Renia to idealne rozwiązanie. Zrobi ciepłą herbatkę, ugotuje zupkę, poczyta książeczkę i zatroszczy się o Twojego malucha najlepiej, jak tylko potrafi.
  • Rodzicielskie wychodne – jestem mamą i wiem, jak niezwykle ważny w utrzymaniu dobrej relacji jest wspólnie spędzony czas z partnerem tylko we dwoje. Marzycie o romantycznym wieczorze, a może chcecie wyskoczyć gdzieś bez dzieci o popołudniowym czasie? Babcia Renia czeka na telefon!
  • Imprezy okolicznościowe – przyjechaliście na wesele do Szczyrku z dziećmi? Chcecie zapewnić maleństwu najlepszą opiekę, podczas podboju weselnego parkietu? Macie pokój, ale… nie macie z kim zostawić dziecka? Babcia Renia to profesjonalna niania w Szczyrku. Przyjedzie i będzie z Waszym dzieckiem tak długo, jak to potrzebne.
  • Urlop w Szczyrku – w Szczyrku czeka na turystów moc atrakcji, ale nie każde dostosowane są dla najmłodszych. Drzwi Babci Reni otwarte są codziennie od 7:00 – 17:00, a to z pewnością wystarczający czas, aby trochę zaszaleć.
  • Systematyczna opieka – zamierzasz wrócić do pracy? Pracujesz na pół lub cały etat? Nie chcesz posyłać dziecka do żłobka lub przedszkola i szukasz profesjonalnej, indywidualnej opieki dla malucha? Jeśli tylko Babcia Renia nie będzie zarezerwowana przez inne dziecko, to z pewnością możesz jej zaufać.

Sytuacji, gdy przyda się doświadczona niania na telefon z pewnością jest zdecydowanie więcej. To osoba, z którą spędzają miło czas szczyrkowskie dzieci i maluchy przyjezdnych do Szczyrku.

 

Opiekunka dla dzieci w Szczyrku
W godzinach 7:00 – 17:00 zaprasza najmłodszych do swojego domu. / fot. Canva

 

Niania Szczyrk – powierz swoje dziecko w doświadczone ręce

Babcia Renia z przyjemnością zaopiekuje się dzieckiem do 8 roku życia. W godzinach 7:00 – 17:00 zaprasza najmłodszych do swojego domu. Jeśli jednak ktoś naprawdę potrzebuje jej wieczorną porą, to dotrze wszędzie na terenie szczyrkowskiego miasteczka. Z troski o dobro maluchów, nie przyjmuje w jednym dniu więcej niż jedno dziecko. Ale miłą kobietę, łatwo można przekupić szczerym uśmiechem, wtedy robi wyjątki dla rodzeństwa.

Babcia Renia to odpowiedź na zapytanie „idealna niania Szczyrk”. Kobieta łączy doświadczenie przedszkolanki z życzliwością kochającej babci. Ma swój mały kalendarzyk, w którym zapisuje dzieciaczki. Kto pierwszy, ten lepszy -> 606 462 091.

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *