Szczyrk – hotele z basenem i inne obiekty

Szczyrk – hotele z basenem i inne obiekty

Budząc się rano w szczyrkowskim hotelu, marzysz o kąpieli w basenie? Uwielbiasz wieczorny relaks w czystej wodzie, niekoniecznie tylko latem? Ilość zapytań dotyczących „Szczyrk hotele z basenem” świadczy o tym, że wielu turystów przyjeżdżających do miasteczka, oczekuje nie tylko komfortowego miejsca noclegowego, ale i zakrytej, wodnej przestrzeni. I specjalnie dla tych przyjeżdżających, stworzyliśmy listę obiektów noclegowych z basenem na terenie Szczyrku. Gotowi?

 

Hotel Klimczok ul. Poziomkowa 20

Hotel 4-gwiadkowy znajduje się w Szczyrku – Biła, w rejonach Beskid Sport Arena. To jeden z najwyżej położonych obiektów noclegowych w szczyrkowskim miasteczku. Propozycją Hotelu Klimczok jest kompleks basenów (kryty basen pływacki, letni basen zewnętrzny, basen rekreacyjny) stylizowany na rzymskie termy. Na dzieci czeka tutaj brodzik i rwąca rzeka, a na dorosłych odprężające jacuzzi.

 

Szczyrk hotele z basenem
Basen w Hotelu Klimczok. / fot. www.klimczok.pl

 

Hotel Zagroń ul. Wrzosowa 21

To nowoczesny, całkowicie zmodernizowany 3-gwiazdkowy hotel, który zachwyca nieopodal Sanktuarium na Górce. Turyście odpoczywający w Hotelu Zagroń mogą cieszyć się z basenu o wymiarach: 6x12m i głębokość 1 – 1,8 m (niedostępnym dla gości spoza hotelu). Przestrzeń basenowa czynna jest w wyznaczonych godzinach, a wzbogacona o bicze wodne i masaże podwodne, stanowi chętnie odwiedzane miejsce w górskim obiekcie.

 

Basen w Hotelu Zagroń Szczyrk. / fot. www.facebook.com/zagronszczyrk

 

Hotel Skalite ul. Krokusów 4

3-gwiazdkowy Hotel Skalite wita turystów przyjeżdżających do miasta ze strony Bielska-Białej. Obiekt dla wypoczywających w Szczyrku udostępnia basen rekreacyjny z przeciwprądami i kaskadą na plecy oraz relaksujące jacuzzi. Z atrakcji mogą korzystać zarówno zameldowane osoby w Hotelu Skalite, jak i płatnie – przyjeżdżający (wejście jednorazowe do 3 godzin 100 zł, Dzieci 5-12 lat 50% zniżki, Dzieci do lat 5 bezpłatnie).

 

Propozycja basenowa w hotelu na terenie Szczyrku
Basen w Hotelu Skalite. / fot. www.hotelskalite.pl

 

Hotel Meta ul. Skośna 4

Z kolejką na Skrzyczne sąsiaduje 4-gwiazdkowy Hotel Meta. To fantastyczny obiekt noclegowy, który oferuje nowoczesny basen z saunami o powierzchni 162 m2 (18 m x 9 m). Co znajduje się na terenie basenu? Przeciwprądy, kaskada, ławeczki powietrzne, masaż 4-dyszowy oraz wodospad. Warto dodać, że nad bezpieczeństwem korzystających z wodnej przestrzeni czuwa ratownik.

 

Basen - Szczyrk - hotel
Basen w Hotelu Meta. / fot. www.meta-hotel.pl

 

Hotel Elbrus SPA & Wellness ul. Słoneczna 8

To 3-gwiazdkowa propozycja hotelowa z widokiem na plac św. Jakuba. Hotel Elbrus oferuje swoim gościom niewielki, rekreacyjny basen z kaskadą i jacuzzi, masażami podwodnymi oraz strefę 3 saun (sauna fińska, aromatyczna, parowa). Czego chcieć więcej?

 

Nocleg z basen w Szczyrku
Basen w Hotelu Elbrus. / fot. www.hotel-elbrus.pl

 

Hotel Olimpia Resort & SPA ul. Skośna 9

Hotel Olimpia cieszy gości 3 gwiazdkami. Obiekt noclegowy znajduje się na tej samej ulicy co Hotel Meta, w sąsiedztwie kolejki krzesełkowej na Skrzyczne. To tutaj zachęca  przestronny kryty basen dostępny wyłącznie dla gości hotelowych. Basen wyróżnia się ozonowaną wodą – bezpieczną dla dzieci i sztuczną falą.

 

Basen w górach
Basen w Hotelu Olimpa . fot. olimpiaresort.pl

 

Dom Wczasowy Śnieżynka ul. Narciarska 19

Śnieżynka to dom wypoczynkowy, który znajduje się niedaleko Kompleksu Narciarskiego Krasnal-Skrzat. I tutaj goście hotelowi mają okazję skorzystać z krytego basenu hotelowego. Niewielka przestrzeń wodna i sauna to ogromna zaleta obiektu noclegowego, który przypominamy: nie jest hotelem.

 

Kryty Basen w domu wczasowym w Szczyrku
Basen w domu wczasowym Śnieżynka. / fot. www.facebook.com/sniezynkaszczyrk

 

Hotele z basenem Szczyrk w trakcie realizacji…

W Szczyrku nieustannie pojawiają się nowoczesne obiekty noclegowe. Turyści, dla których hotele z basenem w Szczyrku to priorytet, z pewnością oczekują otwarcia Mercure Szczyrk Resort na ul. Wrzosowa 28A oraz Aries Residence na ul. Górskiej 7. Dwie potężne inwestycje mają zachwycać pierwszymi w Szczyrku aquaparkami.

O czymś zapomnieliśmy? Znasz inny obiekt noclegowy w Szczyrku z krytym basenem?  Koniecznie napisz do nas!

 

Przeczytaj również: Cytaty o górach – ponad 70 inspirujących cytatów

About Author

Karolina Hartman

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *