Trip2bike

Trip2bike
źródło: trip2bike.pl

Nieopodal Beskid Sport Arena w Szczyrk Biła znajduje się Trip2Bike, czyli wypożyczalnia rowerów do zadań specjalnych. Oferta firmy jest tak szeroka, że sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom turystów – miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu w górach. Szukasz fantastycznych emocji i niezapomnianych chwil? Śmigaj do wypożyczalni po rower, z którym przeżyjesz niesamowitą przygodę!

 

Oferta Trip2Bik – rowery i nie tylko!

Trip2Bike to przede wszystkim wypożyczalnia rowerów, w której każdy znajdzie swój wymarzony model. W tym miejscu dostępne są rowery elektryczne i górskie dla dzieci oraz dorosłych. To, co wyróżnia ofertę firmy to markowe (np. MARIN, FOCUS) jednoślady w doskonałym stanie — gwarantujące bezpieczeństwo. Szukasz byle jakiego roweru, byle by było? Nie znajdziesz takiego w Trip2Bike! Ale za to znajdziesz idealnie dostosowane do różnych tras i powierzchni:

 • ROWERY GÓRSKIE MTB FULL
 • ROWERY GÓRSKIE MTB HARDTAIL
 • ROWERY ELEKTRYCZNE GÓRSKIE FULL
 • ROWERY ELEKTRYCZNE GÓRSKIE HARDTAIL
 • ROWERY DZIECIĘCE i AKCESORIA ROWEROWE

 

Jeśli masz swój prywatny rower, ale nie jesteś przekonany, czy wszystko z nim w najlepszym porządku, to wbijaj do Trip2Bike po profesjonalny serwis rowerowy. Powierz swojego przyjaciela fachowcom i pasjonatom  górskich oraz  elektrycznych modeli. Kompleksowo zadbaj o rower, zanim rozpoczniesz kolejną – niezapomnianą wycieczkę. Trip2Bike to  gwarancja: krótkich terminów, najwyższej jakości usług, najkorzystniejszych cen, uśmiechniętych serwisantów! Pamiętaj: w tym miejscu zawsze możesz liczyć na cenne, rowerowe wskazówki i mnóstwo informacji dotyczących tras rowerowych.

 

Trochę więcej o najpopularniejszej wypożyczalni rowerów w Szczyrku

Trip2Bike cieszy turystów i mieszkańców Szczyrku już od 8 lat! Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo klientów i gwarancja niezapomnianych wrażeń. Rowery są nie tylko nowe oraz świetnie wyposażone, ale również regularnie serwisowane i całościowo odkażane przed kolejnym wypożyczeniem. Trip2Bike to ponad 5000 zadowolonych Klientów i tyle samo pozytywnych opinii. Tutaj pasję, zaangażowanie, miłość do gór i rowerów czuć na każdym kroku!

Chcesz spędzić aktywny czas w górach? Wypożyczalnia jest jednocześnie organizatorem wycieczek rowerowych po Beskidach. Nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Trip2Bike to specjalista od kreowania magicznych wspomnień, które na długo pozostają w pamięci.

 • Czy wiesz, że…

Trip2Bike to największa stacjonarna wypożyczalnia rowerów w Szczyrku oraz prawdopodobnie największa wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Beskidzie Śląskim?

 

Świetny event w Beskidach? To da się połączyć!

Z Trip2Bike nie można narzekać na nudę. Impreza integracyjna? Event sportowy? Rajd lub wycieczki rowerowe? Gra miejska? A może wycieczka piesza? Oferta firmy skierowana dla biznesów jest znacznie szersza. Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia to propozycja, której ciężko się oprzeć! Możesz zapomnieć o wszystkim i po prostu… delektować się chwilą w najpiękniejszych, beskidzkich klimatach.

 

Trip2Bike, bo po prostu warto!

Zastanawiasz się, czy Trip2Bike to miejsce dla Ciebie? My jesteśmy przekonani, że tak! Oto kilka powodów dlaczego:

 • Znajdziesz tutaj ogromny wybór czadorskich rowerów.
 • Fantastyczny sposób na udany dzień.
 • Gwarancja pozytywnych emocji w Beskidach.
 • Za kierownicą roweru górskiego poznasz okolice z najpiękniejszej strony!
 • Wypożyczalnia oferuje darmowy dowóz rowerów w Szczyrku.
 • Doskonała metoda na spalenie kalorii po góralskim, sycącym jedzeniu.
 • To przestrzeń gwarantująca niezapomnianą przygodę dla całej rodziny.
 • Kompleksowy serwis rowerowy? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Życie jest albo śmiałą przygodą, albo niczym. ( Hayley Williams)

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk