Zjeżdżalnia wodna

Fantastyczna atrakcja dla dzieci w Szczyrku, czyli zjeżdżalnia wodna.
Źródło: Trip2bike

O tym, że w Szczyrku dzieci nie mają prawa się nudzić, wiedzą już wszyscy rodzice. Wakacyjną i gorącą porą, warto poszukać atrakcji z wodnym akcentem. Połączenie radości z niesamowitymi wrażeniami i przyjemnego chłodu z 80-metrową adrenalinką,  oto zjeżdżalnia wodna Szczyrk.  Znajduje się blisko centrum miasta przy ul. Górskiej 7a (Szczyrk-Biła) w pobliżu stoku Beskidek.

 

80-metrowa zjeżdżalnia wodna w Szczyrku

To idealna i bezpieczna atrakcja dla dzieci dostępna wyłącznie w sezonie letnim w godzinach 10:00 – 17:00. Na Beskidku cieszy dmuchany niebiesko-zielony ślizg, na którym „zawodowi gracze” osiągają szalone prędkości. To  jedyna tego typu atrakcja w całym Beskidzie Śląskim dedykowana zarówno najmłodszym, jak i dorosłym, pragnącym na chwilę poczuć ducha dziecięcej beztroski. Zjeżdżalnia kończy się niewielkim basenem, w którym można dodatkowo ochłodzić emocje.

Letnia zjeżdżalnia wodna w Szczyrku? To nieodłączny element wakacji i orzeźwienia podczas ciepłych dni. Poczujcie, jak chwile ekscytacji i radości przenikają się z ochładzającym dotykiem wody! Uśmiech, ekscytacja, adrenalina, radość, napięcie, beztroska, wolność,  orzeźwienie, wiatr we włosach, spontaniczność… letnia zjeżdżalnia wodna to fuzja radości i wolności, gdzie każdy zjazd oznacza nową, wakacyjną przygodę.

 

Piękno natury otaczające zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie otaczają malownicze Beskidy, od których ciężko oderwać wzrok. Jeśli planujecie na dłużej pozostać w tym miejscu (a warto!),  pomyślcie o kocyku i plecaku zapełnionym prowiantem oraz koniecznie – zimną wodą. Udanych ślizgów!

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

Górska 7a, 43-370 Szczyrk

Dojazd

Górska 7a, 43-370 Szczyrk